Arama önerileri

Digital Solution - DULCONNEX

Web tabanlı. Ağ bağlantılı. Şeffaf. DULCONNEX ile dijital sıvı yönetimi.

ProMinent size DULCONNEX ile tesis bileşenlerinizin dijital ağ bağlantısı için akıllı toplam çözümü sunar. DULCONNEX'in temeli, çalışma koşullarına bireysel olarak uyarlanabilen sağlam, ağ bağlantılı ürünlerdir. Bir tesisin tüm bileşenlerinin ağ bağlantısı, dozlama pompalarının, dezenfeksiyon sistemlerinin, ölçüm ve ayar cihazlarının veya sensörlerin optimize birlikteliğini sağlar ve bu şekilde işlem güvenliğini ve tesis verimliliğini arttırır.

Yerden bağımsız gerçek zamanlı tesis izleme

DULCONNEX ile pompa kurulumlarınızın önemli tüm verilerine ve ölçüm değerlerine genel bakışa sahip olursunuz. Tesisinizin durumunu gerçek zamanlı olarak denetleyin ve aralıksız belgelemeden yararlanın. Cihaz verilerini yolda güvenli ve güvenilir bir şekilde kontrol edin. Bunun için sadece isteğinize bağlı bir nihai cihaz kullanın: Akıllı telefon, tablet veya PC. Yapılandırılabilir alarmlar ve mesajlar size 7/24 önemli olaylar hakkında bilgi verir.

DULCONNEX yardımıyla her zaman zamanında davranabilirsiniz. Soğutma suyu, yüzme havuzu suyu, içme suyu, atık su veya endüstri ve işlem suyu olması fark etmeden - DULCONNEX sizi akışkan maddenizi güvenilir bir şekilde hazırlama aşamasında destekler.

Ürünler

DULCONNEX Gateway

DULCONNEX Gateway standart olarak desteklenen tüm ürünlerin verilerini emniyetli ve güvenilir biçimde ve DULCONNEX Cloud’a aktarır. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

 • Web tabanlı sıvı yönetimi
 • Kolay işletime alma
 • WiFi üzerinden iletişim

DULCONNEX Blue

Android ve iOS için mobil uygulama

ProMinent'in yeni nesil mobil ürün asistanı - DULCONNEX Blue. Akıllı uygulama, Bluetooth aracılığıyla akıllı pompaların rahat kumanda edilmesini sağlar. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

 • Ulaşılması zor kurulum ortamlarında pompaların kolay kumanda edilmesi ve yapılandırılması
 • Cihaz durumu ve performans verilerinin güvenli bir mesafeden canlı olarak izlenmesi
 • Desteklenen ProMinent ürünlerinin güvenilir bir şekilde uzaktan kumanda edilmesi
 • Sezgisel arayüz ve çok dillilik sayesinde kullanımı kolay kumanda
 • Yapılandırmayı bir pompadan diğer pompalara kopyalayarak verimli toplama
 • Ciddi durumda hızlı bir şekilde yetkin yardım alın - bir düğmeye basarak hata protokolleri oluşturun ve bunları doğrudan servis bağlantılarıyla paylaşın

DULCONNEX Platformu

Dijital sıvı yönetimi için web tabanlı IIoT platformu

DULCONNEX Platformu, dijital sıvı yönetimi için web tabanlı bir IIoT platformudur. Web uygulaması, ilgili tüm tesis ve işlem verilerine kolay ve konumdan bağımsız erişim sağlayarak tesisin kullanılabilirliğini artırır. Önemli parametrelerin sürekli denetlenmesiyle işlem kalitesi optimize edilebilir ve çalışan güvenliği arttırılabilir. Kapsamlı protokolleme ve otomatik rapor oluşturma, belgelendirme yükümlülüklerini yerine getirmeyi kolaylaştırır. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

 • Olaylardan her zaman bir adım önde – Tesislerin durumunu ve işlevselliğini her zaman takip edin ve e-posta bildirim işlevine sahip yapılandırılabilir alarmlar sayesinde erken tepki verin. Acil bir durumda, mümkün olan en kısa sürede yetkin yardım almak için belgeleri basit bir şekilde oluşturun ve paylaşın.
 • Şeffaflık ve güvenlik açısından bir artı – Potansiyel tehlikeli ortamlara girmeden önce, yerinde tam işlem ve tesis durumu hakkında bilgi edinin. Tüm ölçüm değerlerinin ve tesis verilerinin eksiksiz geçmişi ve bunların Cloud'da güvenilir şekilde depolanması da manipülasyon ve veri kaybına karşı ek koruma sağlar.
 • Servis çağrılarını daha verimli planlayın ve daha etkili hazırlayın – Durum ve performans verilerine konumdan bağımsız erişim sayesinde, yalnızca muayene ve belgeleme amaçlı yolculuklar en aza indirilebilir. Kullanım sahasına gelmeden önce tesisin tam durumunu bilmek, servis aktivitelerinin optimum şekilde hazırlanmasını da mümkün kılmaktadır.
 • Yüksek tesis kullanılabilirliği ve optimize edilmiş işlem kalitesi – Serbestçe kombine edilebilir parametrelerin diyagramlarda görselleştirilmesi, işlemlerin detaylı analiz edilmesine izin verir ve optimizasyon potansiyelinin tanımlanmasını destekler.
 • Düzenleyici dokümantasyon yükümlülüklerinin daha kolay yerine getirilmesi – Sürekli protokolleme, otomatik rapor oluşturma ve basit dışa aktarma işlevi sayesinde, tekniğine uygun işletimi kanıtlamak için gereken manuel çaba önemli ölçüde azalır.

DULCONNEX API

DULCONNEX API ile verilerinizi talep vasıtasıyla DULCONNEX bulutundan indirebilirsiniz. Bunu mevcut proses kontrol sistemleri, SCADA, mobil ve web uygulamaları ve MES'e entegrasyon için kullanın veya diğer dijital çözümlerle verileri alışverişi yapın. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

 • Mevcut sistemlere hızlı ve maliyet verimliliğiyle entegrasyon
 • IoT sağlayıcısının serbest seçimi
 • Üçüncü sağlayıcıların ürünlerinin entegrasyonu için açık arayüz
 • Tüm önemli veriler her zaman ve her yerde çağrılabilir
 • Verileriniz için yüksek koruma

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol