Arama önerileri

Pnömatik dozajlama pompaları

Elveda elektrikli bileşenler

Elektrik enerjisinin olmadığı her yerde pnömatik membranlı dozajlama pompaları doğru seçimdir. Basınç strokunda membrana basınçlı hava verilir ve bu PTFE kaplı dozlama membranını tahrik eder. Emiş stroku için membran yay gücü ile hareket ettirilir. Taşıma gücü strok uzunluğu ve strok frekansı üzerinden ayarlanır. Yem maddesi işleme, boyama ve araba yıkama tesisleri ve bahçecilikte gübre dozlaması klasik uygulama alanlarıdır.

Bunları neden seviyoruz

Elektrikli besleme geriliminin olmadığı yerlerde hava ile işletilen pompalarımız kusursuz bir alternatiftir. Dakikada 180 stroka kadar strok frekansları elde eder ve yay yüklü valfleri yüksek viskoziteli maddeler için tasarlanmıştır. PVDF ve paslanmaz çelik malzeme modelinde temin edebileceğiniz gerçek bir çok yönlü ürün.

Pump-Guide

Pompa teklifimiz çok geniş kapsamlıdır: 80 branş, 100.000 ürün, sonsuz sayıda uygulama. İdeal dozajlama pompanızı kolayca bulabilmeniz için ProMinent firması sizin izin Pump-Guide ürününü tesis etmiştir. Bir kaç tıklamayla uygun model seçimini yapabilirsiniz.

Başlayalım

İlk olarak taşıma gücünü ve karşı basıncı girin. Pump-Guide size bunun için uygun tüm dozajlama pompalarını gösterir. Liste görünümü ya da detaylı görünüm arasında seçim yapabilirsiniz. Veri bankasında ProMinent firmasının tüm manyetik dozajlama pompaları, motorlu dozajlama pompaları, işlem dozajlama pompaları ve hortum pompaları kayıtlıdır. 30 farklı yapı serisine bölünmüştür.

Pompanın noktasal yükü

Aramanızı daha fazla sınırlayın ve farklı seçim kriterlerine tıklayın. Aklınızda belirli bir branş ya da işletim türü, madde veya viskozite var mı? Ya da istenen pompa örneğin patlama tehlikeli alanlarda kullanılsın mı? Pump-Guide bir kaç tıklama ile sizi istediğiniz pompaya götürecektir.


Doğrudan Pump-Guide’a

Ürünler

Pnömatik dozajlama pompası Pneumados

Güç alanı 0,76 – 16,7 l/s, 16 – 2 bar

Pneumados dozajlama pompası pnömatik bir tahrike sahiptir ve elektrikli besleme gerilimi olmayan noktalarda kullanılabilir, emiş stroku yay gücü ile gerçekleşir. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

  • Elektrikli gerilim besleme gerilimi gerekli değildir
  • PVDF ve paslanmaz çelik malzeme modeli
  • 180 stroka/dak’a kadar strok frekansı
  • Yüksek viskoziteli maddeler için yay yüklü valfler

Bizimle iletişime geçin

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980  İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
lastname  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri