Arama önerileri
YENİ

Suda olmak onun işi - Prominent firması yüzücü Sarah Köhler'i destekliyor

Sarah Köhler, serbest stil yüzmede kendini gösteriyor. Heidelbergli genç yüzücü en iyi olduğu dalda rekor üzerine rekor kırıyor. Azmi ve disiplini çok etkileyici. Avrupa Şampiyonsı'nda altın ve gümüş madalyalar kazandı. Sonraki hedefi ise 2020'de Tokyo’da gerçekleşecek olan Olimpiyat oyunlarında başarılarını pekiştirmek.

ProMinent, bölgedeki genç yetenekleri destekliyor. Bu yeteneklerden birinin 25 yaşındaki Sarah Köhler’in olması çok doğal. Bu genç yüzücünün Prominent ile ortak noktası ise, suya olan tutkularıdır. Genç sporcu tüm dünyada ödüller kazanıyor ve rekorlar kırıyor. 2017 yılının Aralık ayında Kopenhagen'de düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda altın ve gümüş madalya kazandı. İlk Alman yüzücü olarak sihirli dört dakika sınırının altında kaldı. Bunu 2018 yılının Nisan ayında Stockholm'da 1500 metre serbest stil yüzmede Almanya rekoru takip etti. Frankfurtlu yüzücü 2012 yılında üniversite okumak için Heidelberg'e geldi ve Olimpiyat tesislerindeki antrenman imkanlarından faydalandı. Ancak yine de bağlı olduğu SG Frankfurt kulübünden ayrılmadı.

Olimpiyat rüyası

Sporcuların hedeflere ihtiyacı var. Sarah Köhler için bu hedef Tokyo'daki 2020 Olimpiyat Oyunları; en büyük rüyası bir Olimpiyat madalyası almak. Bunun için haftada on kez antrenman yapıyor. Kendini sürekli geliştirmeye devam etmek ve en iyi sonuçları elde etmek için engellere meydan okumak - ProMinent firması olarak buna çok değer veriyoruz.

Sponsorlukla gelen rahatlık

Sporcular yarışma ve seyahat masrafların neredeyse tamamını kendileri karşıladığı için sponsorluk anlaşmaları hayatlarını çok kolaylaştırıyor. Tamamen yüzmeye konsantre olabilmesi ve Heidelberg Üniversitesi'ndeki hukuk öğrenimine devam edebilmesi için Sarah Köhler'i 2017 yılının Ekim ayından beri destekliyoruz.

Suda olmak onun işi

Sarah Köhler her gün birkaç saat antrenman yapıyor. Zamanının büyük bir kısmını havuzda geçiren biri olarak iyi su kalitesinin değerini biliyor. ProMinent yüzme havuzlarında su hazırlığı ve şartlandırması için yenilikçi çözümler geliştiriyor. Bu bir sponsorluk ortaklığı için ideal bir başlangıç noktasıdır. En büyük hedefimiz, yüzücülerin, havuz tutkunlarının ve spa ziyaretçilerinin en iyi su kalitesinden faydalanabilmeleridir. Su hazırlama ve şartlandırma teknolojisi alanında komple çözümler sunan ProMinent, bu sorumluluk isteyen görevi memnuniyetle üstlenmekte ve Sarah Köhler de bu çözümlerin değerini bilmektedir.

Diğer destekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol