Arama önerileri

Hortumlu dozajlama pompası DULCO flex Control - DFXa - Kapasite aralığı genişletildi

Şubat 2021

ProMinent DULCO flex Control – DFXa modelinin kapasite aralığını 7 bar karşı basınçta 65l/saat değerine yükselterek hortumlu dozajlama pompası ürün ailesini tamamlıyor. Küçük dozlama miktarları özel bir varyant mevcuttur.

Hortumlu dozajlama pompası DULCO flex Control - DFXa üç varyant olarak mevcuttur: 6 ml/saat ile18 l/saat arası (5bar), 10 ml/saat ile 30l/saat arası (7bar) ve 22 ml/saat ile 65 l/saat arası (5bar) değerlerindeki dozlama için. Örneğin yeni 18 l/saat varyantı yüksek hassasiyetle düşük miktarda ml/saat dozlanacaksa uygundur.

Tüm pompaların ortak özelliği ise, 100 U/dak ile maksimum taşıma gücünde rotor devir sayısının çok düşük olmasıdır. Bu devir sayısı sıkıştırma sayısını azaltır ve hortum kullanım ömrünü çok uzatır. Tasarımın arkasındaki düşünce, "mümkün olan en büyük" seçimidir. Çok büyük olan 1:3.000 değerindeki ayar aralığı çok düşük devir sayılarına izin vermektedir. Böylece kullanım ömürleri daha da uzatılabilir. Uygun hortum malzemeleri ve uygulamaya adapte edilmiş pompa tasarımı uzun servis aralıklarını mümkün kılıyor. Hortum değişimine bağlı üretim veya posesdeki kesinti sayısı çok azalmaktadır.

Hiçbir takıma gerek duymadan hızlı ve kolay hortum değişimi, patentli dozlama başlığı ve kullanıcı arabiriminde programlanan hortum değişimi işlemi ile sağlanmaktadır. Bu sırada ekran, kullanıcıya münferit çalışma adımlarına ilişkin bilgiler vermekte ve böylece kullanım hataları engellenmekte ve masraf tasarrufu sağlanmaktadır.

Hortumlu dozajlama pompası özellikle gaz çıkışı olan, aşındırıcı, kesilmeye karşı hassas ve ayrıca yüksek viskoziteli sıvıların dozlanması için uygundur. Kapsamlı testlerin sonuçları: DFXa sorunsuz biçimde 200.000 mPas değerine kadar viskoziteye sahip akışkanları dozluyor!

Hortumlu dozajlama pompaları bu yükseklikteki viskozitelerde membranlı dozajlama pompalarını geride bırakıyor.

Sezgisel ProMinent membranlı dozajlama pompalarından bilinen kullanıcı arabirimi kolay bir kullanım sağlar. Tüm ProMinent yapı serilerinde aynıdır.

Diğer ProMinent dozlama pompaları gibi DFXa modeli de birkaç dakika içinde web tabanlı DULCOnneX sıvı yönetim sistemi platformuna bağlanabilir. Bu bulut tabanlı çözümle dozlama süreçleri gerçek zamanlı olarak denetlenebilir, kesinti süreleri önlenebilir ve tam otomatik raporlar oluşturulabilir. Optimum sistem kumandası için, dijital olarak birbirine bağlı olan tüm gerekli bilgiler mevcuttur ve her zaman sorunsuz prosesler sağlamaktadır.

Uygun ürünler

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Haber ve etkinlikler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol