Arama önerileri

Sürekli dolum seviyesi ölçümlü emiş mızrağı

Mart 2021

Her zaman hiç tahmin edilemeyen bir anda kimyasal madde biter. Yeni ProMinent emiş mızrakları ile bu durum artık geçmişte kaldı. Bu emiş mızrakları, sadece sıvıları güvenli bir şekilde alınmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda güncel dolum seviyesini denetlemektedirler.

Kalan kimyasal madde miktarının bilinmesi, olası üretim kesintilerini önlemektedir

GMXa ve GXLa serisi membran dozlama pompaları ve de DFXa serisi hortumlu dozlama pompaları ile birlikte en fazla 30 litre kapasiteli olan depolarda dolum seviyesi ölçülmekte ve pompanın ekranında gösterilmektedir. Dolum seviyesi yüzdelik değer veya litre olarak belirtilebilir. Böylece zamanında kimyasal madde ilave edilebilir. Emiş mızrağı ile birlikte pompanın DULCOnneX sistemine bağlanması durumunda daha fazla olanaktan faydalanılabilir. Tüketim miktarı grafiksel olarak belirlenir ve gösterilir ve bu durum, kullanıcının depoları sürekli kontrol altına tutmasını ve gerektiğinde doldurmasını mümkün kılar.

İletken sıvıların tespit edilmesi

Dielektrik sabiti 30 üzerinde olan iletken tüm sıvılar tespit edilir. Bu değerlere, hemen hemen tüm sıvı asitler veya kostikler sahiptir. Ayrıca sıkça kullanılan sodyum hipoklorit maddesi de sorunsuz bir şekilde ölçülebilmektedir. 460 mm'lik bir ölçüm yolunda dolum seviyesi ölçümünün hassaslığı %2,5'tir; istendiği gibi ayarlanabilen uyarı ve hata eşikleri, %20 dolum seviyesinde örneğin bir uyarı verilmesini ve %5 dolum seviyesinde bir hata mesajı verilmesini mümkün kılmaktadır.

Yerden bağımsız gerçek zamanlı tesis izleme

ProMinent firmasının dijital akışkan yönetimi çözümü olan DULCOnneX platformu başka olanaklar sunmaktadır. Bu platform ile bağlı emiş mızrağı dahil pompanın önemli tüm verileri gerçek zamanlı olarak tespit edilmekte ve denetlenmektedir. Belirleyici avantaj: Ayrıca depoda kalan miktarın ne kadar yeterli olabileceği gösterilmektedir – örneğin depo içeriğinin iki veya üç gün için yeterli olduğu. Tam doğru süre, pompanın dozlama miktarından ve dolum seviyesinden hesaplanmaktadır. Bu şekilde, kimyasal eksikliğinden kaynaklanan üretim veya proses kesintilerin güvenilir bir şekilde önüne geçilmektedir. Böylece depolar zamanında değiştirilebilir veya doldurulabilir.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Haber ve etkinlikler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol