Arama önerileri

Koronavirüs ile mücadelede kurulan geçici hastanelere bağış

Mart 2020

Koronavirüsün Çin’deki Wuhan kentinde yayılmasının önüne geçmek amacıyla kısa sürede sayısız geçici hastane kuruldu. ProMinent China firması, bu hastanelerden birine, su hazırlığında kullanılabilecek iki klor dioksit sistemi bağışladı.

Koronavirüs salgınının Wuhan bölgesinde ortaya çıkmasının ardından, 8 Şubat 2020 tarihinde ikinci bir geçici hastane kullanıma açıldı. Leishenshan Hastanesi, 1500 kişilik bir kapasiteye sahip. Önceden montajlanmış 3300 parçanın oluşturduğu tıbbi izolasyon alanının yanı sıra hastanede ayrıca, hastane çalışanları için ortak bir alan ve bir lojistik alanı da bulunuyor. İki haftalık kısa inşa süresi esnasında ProMinent seri bir şekilde harekete geçti:

Bello Zon® CDEb tip iki sistem derhal hastaneye teslim edildi. Sistemlerin kurulumu ve işletime alınması, ProMinent China firması çalışanları tarafından üstlenildi ve çalışmalar sadece üç gün içerisinde tamamlandı.

Tıbbi atık suyun hazırlanması ve dezenfeksiyonunda kullanılan klor dioksit sistemleri, bu işlevleriyle hastanedeki işleyişin sorunsuzca gerçekleşmesine önemli bir katkıda bulunuyor. ProMinent China, 17 yıl önceki SARS virüsü salgını esnasında da yine bir geçici hastaneye klor dioksit sistem bağışında bulunmuştu. Bu nedenle firmanın şu anki kritik durumda da seri bir şekilde harekete geçmiş olması anlaşılır bir durum.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980  İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Haber ve etkinlikler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol