Arama önerileri

Mozart’ın şehrinde şato tatili

Duke Ellington’u, Helene Fischer’i yoksa Mozart’ı mı tercih edersiniz? Tabloyu andıran Salzburg Schloss Mönchstein otelinde elektroliz tesisi CHLORINSITU® III, havuz suyunun güvenli ve ekonomik dezenfeksiyonunu temin eder.

Manzara eşliğinde yüzme

Caz veya Schlager dinlemeyi tercih etseniz bile Salzburg birçok açıdan görülmeye değerdir. Mozart şehrinin büyüleyici manzarasına sahip lüks Schloss Mönchstein oteli burada en iyi adreslerden biridir. Otel 2000’li yılların başında el değiştirdi ve büyük bir parkın ortasında bulunan tarihi bina iki aşamada, yüksek kaliteli donanıma sahip 24 odanın ve suitin, çok amaçlı bir etkinlik salonunun ve özel bir Wellness alanının bulunduğu sıra dışı bir şehir oteline dönüştürülmüştü.

Üst düzey bir otelde cazibeli bir yüzme havuzu da olmazsa olmazdır. Bu yüzden ikinci aşamada dış mekanda Salzburg’un muhteşem manzarasına sahip eşsiz bir sonsuzluk havuzu kurulmuş ve yıl boyunca kullanıma açık, yeşilin içinde bulunan bir jakuzi ile tamamlanmıştır. Otel yönetimi tesis tekniğinin seçiminde özellikle çok yer kaplamayan ve sağlam bir su hazırlığı sistemine ve ekonomik ile çevre dostu bir işletime önem vermiştir.

Temel veriler

  • 24 suite, etkinlik salonuna ve Wellness alanına sahip özel şehir oteli
  • İki açık yüzme havuzu için komple su hazırlığı ve dezenfeksiyon sistemi
  • Sağlam tesis tekniği ile çevre dostu ve ekonomik bir işletim

Modern, çevre dostu, ekonomik

Dört haftayı bulan kurulum süresinden sonra havuz tesisinin işletimi Mayıs 2014’teki açılışa yetişmiştir. Havuz suyunun güvenilir hazırlığı ve dezenfeksiyonu için ağırlıklı olarak ProMinent’in aşağıdaki bileşenleri kullanılır: CHLORINSITU® III tipi kompakt bir elektroliz tesisi, Beta® ve delta® tipi olmak üzere toplamda beş manyetik membranlı dozajlama pompası ve pıhtılaştırma maddelerin dozlanması için bir DULCO®flex DF4a hortum pompası. Tüm tesis tekniğinin ve iki ayarlama devresinin kumandası, yüksek performanslı ölçü ve ayar sistemi DULCOMARIN® II ile gerçekleşir. En önemli hijyen parametreleri pH değeri, Redoks, klor ve iletkenliğin sürekli ölçümünü ve hassas ayarını yapar.

Elektroliz tesisi CHLORINSITU® III zararsız sofra tuzunu ve suyu vakumla çevre dostu bir biçimde, klorürü ve özellikle kloratı düşük bir klorlu beyazlatıcıya dönüştürür. Bu, bir depolama haznesinde toplanıp oradan ihtiyaca göre ayrı dozajlama pompaları ile dozlanır. İşlem doğrudan tesiste gerçekleştiğinden taşıma, depolama ve kimyasalların tehlikeli kullanımına gerek kalmaz, bu da özellikle otelcilikte önemli bir avantaj teşkil eder.

Çorbanın tuzu

Tam da Mozart şehrine asıl ismini veren (’Salz’ Almancada tuz anlamına gelir) hesaplı ve zararsız sofra tuzu ham maddesinin, ekonomik bir işleyişe ve havuz suyunun pH değeri ayarında kimyasal tüketiminin azaltılmasına neden olması güzel bir tesadüftür. Son derece modern su hazırlığı tesisin diğer avantajları, akıllı telefon veya tablet bilgisayar aracılığıyla merkezi ve rahat bir denetim ve çalışma saatlerinin dışında ECO modu sayesinde ayriyeten enerji tasarruf edilmesidir.

  • Elektroliz tesisi CHLORINSITU® III ile çevre dostu ve tehlikesiz dezenfeksiyon
  • Kimyasal tüketiminin ayrıca düşürülmesi ve ECO modu sayesinde ekonomik havuz işletimi
  • Mükemmel su kalitesi, otel konuklarından olumlu tepki alınmasını sağlıyor

Kullanılan ürünler - Mozart’ın şehrinde şato tatili

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Bu sektör ile ilgili diğer uygulamalı örnekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol