Arama önerileri

Ölçüm ve ayar tekniği, sensör tekniği

İşlemleriniz için komple çözüm

ProMinent dozlama teknolojisi için bileşenler ve sistemlerin üreticisidir ve DULCONNEX ile dijital sıvı yönetimi için bulut tabanlı bir çözüm sunar. Optimize edilmiş ölçüm ve ayar cihazları ile ProMinent, kamusal ve endüstriyel su hazırlama işlemlerinin güvenilir bir şekilde denetlenmesini, kontrol edilmesini ve düzenlenmesini mümkün kılar. Ürün yelpazesi, en yaygın ölçüm parametreleri için özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiş sensörler ile desteklenmektedir, örn. klor ve pH. Her yıl kendi lokasyonlarımızda en yüksek kalite standartlarına göre 150.000'den fazla sensör üretilmektedir. Bu, ProMinent'i, güvenilir pompa performansından ve ilgili tüm parametrelerin doğru ölçümünden, işlemlerin hassas kontrolüne kadar sıvıların optimum dozlanması için eksiksiz bir çözüm sağlayıcı haline getirir.

Platinden nihai ürüne kadar

ProMinent'in temeli, bileşenlerin ve elektronik bileşenlerin kendi bünyesinde üretiminden, nihai ürünlerin nihai montajına ve kalite kontrolüne kadar uzanan yüksek derecede bir üretim derinliğidir. Elektrokimyasal sensörlerin yanı sıra ölçüm ve kontrol cihazlarına yerleştirilen cam ve plastik parçaların üretimi, şirketin kendi cam üfleme atölyesi ile Avrupa'daki üç üretim tesisinde gerçekleştirilmektedir.

Bu sistem yetkinliği, müşteriye özel çözümlerin verimli ve hızlı bir şekilde geliştirilmesini sağlar. Geliştirme, üretim, satış ve servis alanlarında yılların deneyimi, ürünlerimizin yüksek kalitesini ve değişen müşteri gereksinimleri doğrultusunda sürekli gelişimini garanti eder. Size tüm ProMinent ürünleri için kapsamlı ve yetkin danışmanlık sunuyoruz. Bundan sonra da ProMinent uzmanları her zaman yanınızda. Danışmanlık alın!

Ürün grupları

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Uygulamalar

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol