Arama önerileri

Nano filtrasyonu

Klasik sertleşme alternatifi

Nano filtrasyonunda suda çözünen iyonlar, ters osmoza göre daha az geride tutulur. Tipik tut geri tutma oranları yakl. %80 – 85’dir. Bu sırada çoklu değerli iyonlar (örn. Ca, Mg) tek değerlilere (örn. Na, K) göre daha iyi geride tutulur. Nano filtrasyon tesisleri, yüksek tuz oranları ile zahmetli ve düzenli rejenerasyon işlemlerine gerek kalmadığından ters osmoz tesisleri için iyi bir alternatiftir.

Masrafları azaltma

Daha düşük bir tuz geri tutma oranı mantıklıysa, Nano filtrasyonu tavsiye edilir. Tesisler daha düşük işletim basınçları ile çalışabilir, daha küçük bir basınç yükseltme pompası kullanılır ve bunların hepsi masraflardan tasarruf eder. Böylece sadece yatırım masrafları değil, devam eden işletim masrafları da azalır. İkna oldunuz mu? Başka sorularınız var mı? Bize başvurabilirsiniz. Memnuniyetle danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Ürünler

Nano filtrasyon tesisi Dulcosmose® NF

Nüfuz güçleri 1 – 50 m3/s, talep üzerine daha yüksek güçler de mümkündür

Dulcosmose® NF, Nano filtrasyon tesisi olarak endüstriyel uygulamalarda kısmi tuzdan arındırma işlemini kompakt ve uygun fiyatlı bir şekilde devralabilir. Düşük işletim basınçlarında maksimum nüfuz gücü, en yeni “Ultra low pressure” membranı sayesinde düşük yatırım ve işletim masrafları sağlar. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

  • %85’e kadar kazançta ve %90’a kadar yüksek tuz geri tutma oranlarında alçak basınç membranları aracılığıyla etkili işletim (kullanılan membran tipine bağlıdır).
  • Entegre temizlik konseptleri ve durulama opsiyonları sayesinde azalan bakım ve servis masrafları ve membranların uzun kullanım ömrü.
  • Kapatma sonrasında tortuların önlenmesi ve membran kullanım ömrünün uzatılması için membranlar dahil tüm tesisin opsiyonel nüfuz durulaması.
  • En iyi ProMinent üretim kalitesi: Yüksek üretim oranı.
  • Saf kalite: Uzun ömürlü, yüksek kaliteli bileşen kullanımı.
  • Tesislerin korozyona karşı dayanıklı toz kaplamalı çelik veya paslanmaz çelik çerçeveler üzerindeki servis açısından kolay yapısı.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980  İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Uygulamalar

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol