Arama önerileri

Nano filtrasyonu

Klasik yumuşatmaya alternatif

Nanofiltrasyon ile suda çözünen iyonlar, ters ozmoz ile olduğundan daha az tutulur. Tipik tuz tutma oranları %80-85 civarındadır. Çok değerli iyonlar (örneğin Ca, Mg), tek değerli iyonlardan (örneğin Na, K) daha iyi tutulur. Nanofiltrasyon sistemleri genellikle ters ozmoz sistemlerine iyi bir alternatiftir, çünkü büyük miktarlarda tuz içeren karmaşık, düzenli rejenerasyon artık gerekli değildir.

Maliyetleri azaltın

Daha düşük tuz tutma kabul edilebilir ise, nanofiltrasyon bir seçenektir. Sistemler daha düşük işletim basınçlarıyla çalışabilir, daha küçük bir basınç yükseltme pompası kullanılır - ve tüm bunlar birlikte maliyet tasarrufu sağlar. Bu sadece yatırım maliyetlerinizi değil, aynı zamanda devam eden işletme maliyetlerinizi de azaltır. İkna oldunuz mu? Başka sorunuz var mı? Bizimle iletişime geçin. Size memnuniyetle danışmanlık vereceğiz.

Ürünler

Nanofiltrasyon tesisi DULCOSMOSE NF

Nüfuz güçleri 1 – 50 m3/s, talep üzerine daha yüksek güçler de mümkündür

DULCOSMOSE NF nanofiltrasyon tesisi olarak, endüstriyel uygulamalarda kısmi tuzdan arındırma işlemini sağlam ve ucuz bir şekilde üstlenebilir. Düşük çalışma basınçlarında maksimum geçirgenlik performansı, "ultra düşük basınçlı" membran sayesinde düşük işletim maliyetleri sağlar. daha fazlasını öğren

Avantajlarınız

  • %85’e kadar kazançta ve %90’a kadar yüksek tuz geri tutma oranlarında alçak basınç membranları aracılığıyla etkili işletim (kullanılan membran tipine bağlıdır).
  • Entegre temizlik konseptleri ve durulama opsiyonları sayesinde azalan bakım ve servis masrafları ve membranların uzun kullanım ömrü.
  • Kapatma sonrasında tortuların önlenmesi ve membran kullanım ömrünün uzatılması için membranlar dahil tüm tesisin opsiyonel nüfuz durulaması.
  • En iyi ProMinent üretim kalitesi: Yüksek üretim oranı.
  • Saf kalite: Uzun ömürlü, yüksek kaliteli bileşen kullanımı.
  • Tesislerin korozyona karşı dayanıklı toz kaplamalı çelik veya paslanmaz çelik çerçeveler üzerindeki servis açısından kolay yapısı.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol