Arama önerileri

Sorumluluk Reddi

1. Telif hakları

Bu web sayfasının tüm metinleri, görüntüleri, grafikleri animasyonları, sesleri ve diğer içeriklerin telif hakları saklıdır ve tüm hakları sadece ProMinent şirket grubuna (ProMinent GmbH ve ona bağlı şirketler) aittir. Web sayfasının içeriği, ProMinent GmbH’nın yazılı onayı olmadan ticari amaçlar için kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara erişilebilir hale getirilemez. Web sayfalarında bulunan görüntülerin telif haklarının üçüncü şahıslara ait olabileceğini dikkate alın.

2. Marka hakları

Bu web sayfasındaki tüm markalar ve ticari markalar aksi belirtilmedikçe marka hukukunca korunmaktadır. Bu özellikle markalar, tip tanımları, logolar ve amblemler için geçerlidir.

3. Sorumluluk

Bu web sayfasının içeriği ve sunulan bilgiler özenle seçilir ve düzenli olarak güncellenir. Buna rağmen bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve kesinliği konusunda sorumluluk üstlenilemez. Kasıt veya ağır ihmallere dayanmadığı sürece doğrudan veya dolaylı olarak bu web sayfasının kullanımından meydana gelen zararlar konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir.

ProMinent şirket grubu (ProMinent GmbH ve ona bağlı şirketler) önceden duyurusunu yapmadan değişiklikler veya tamamlamalar yapma hakkını saklı tutar.

4. Bağlantılar

Teklifimiz, içerikleri üzerinde etkimizin olmadığı üçüncü şahısların harici web sayfalarına yönlendiren bağlantılar içermektedir. Bu nedenle bu yabancı içerikler için de sorumluluk üstlenmiyoruz. Bağlantılı sayfaların içeriklerinden sayfaların ilgili sunucusu veya sahibi sorumludur. Bağlantılı sayfaların bağlantısı oluşturulduğu zaman olası yasa ihlalleri kontrol edilmiştir. Yasa dışı içerikler, bağlantısı oluşturulduğu zaman tespit edilememiştir. Bağlantılı sayfaların sürekli içeriksel kontrolü bir yasal ihlalin somut ölçütleri olmadan kabul edilemez. Yasa ihlallerin ortaya çıkması durumunda bu tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol