Arama önerileri

Yaratıcı, yenilikçi ve dünyaya açık

Yüksek performanslı dozlama teknolojisi ve su hazırlığı ve su dezenfeksiyonu için tüm dünyadaki çözüm ortağı olmak için manyetik dozlama pompasının icadından önce.

ProMinent şirketler grubu dozlama teknolojisi için bileşenler ve sistemlerin üreticisidir.

ProMinent yenilikçi ürünler, gelişmiş ve uzun yıllık proses anlayışı ve yüksek uygulama oryantasyonu ile çeşitli branşlar için pratik hayata uygun çözümler sunmaktadır. Şirket böylece tüm dünyadaki müşterilerine güvenlik, verimlilik ve çevreyi koruma imkanı sunar.

Şirketler grubunun merkezi Heidelberg şehrinde bulunmaktadır. 50 dağıtım ve servis firmasında ve 11 üretim yerindeki 2800 çalışan her gün ProMinent müşterilerine bireysel çözümler ve alışılan uzman servisi sunmak üzere faaliyet göstermektedir.

ProMinent şirketler grubu dozlama teknolojisi, su hazırlığı ve dezenfeksiyonu, ölçüm ve ayar tekniği ve aşağıdaki branşlar için dijital sıvı yönetimi için çözümler sunmaktadır:

Kimya endüstrisi, endüstriyel ve yerel su hazırlığı, gıda ve içecek endüstrisi, yüzme havuzu suyu hazırlığı, yağ ve gaz ile proses endüstrisi.

Kapsamlı ürün portföyü, sıvıların kontrolü ve dozajlanması için dozajlama ve proses pompaları, peristaltik pompalar, ölçüm ve kontrol cihazları ve sensörlerin yanı sıra su arıtma için dozajlama sistemlerini içerir. Bu alanda ProMinent, klor dioksit sistemleri, elektroliz sistemleri, UV sistemleri, ozon sistemleri ve membran filtrasyon sistemleri gibi tüm yaygın kullanılan sistemleri sunmaktadır.

Şirket grubu, müşterileri için uzun vadeli bir ortak olma talebi ile sürekli ürün yenilikleri ve en modern üretim prosesleri ile yüksek firma içi üretim derinliği alanlarına yatırım yapmaktadır. Tüm dünyada bulunan 11 üretim yeri değişmeyen yüksek kalite standardı, esneklik ve teslimat güvenirliğini garanti eder.

Devinim halinde ProMinent

  • Bu videoyu oynatmak için çerezlerin kullanılması gerekir. Burada bu videoyu izlemek için çerez seçiminizi ayarlayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Haber ve etkinlikler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol