Arama önerileri

Yaratıcı, ileri ve dünyaya açık

Manyetik dozajlama pompaların buluşundan etkili dozlama tekniği ile su hazırlığı ve su dezenfeksiyonu için verimli teknolojinin dünya çapında çözüm ortağına.

Genel merkezi Heidelberg’te bulunan ProMinent şirket grubu 55 yılı aşkın süredir sıvıların dozlanması ile ilgili bileşen ve sistemler ve de su hazırlığı ile su dezenfeksiyonu için çözümler üretmektedir.

Temelimiz

ProMinent’in küresel başarı hikayesinin temelini, onlarca yıllık mühendislik yeteneğine, köklü uygulama bilgisine ve sürekli yenilikçiliğe dayalı yüksek kaliteli ürünler oluşturur. Bu nedenle şirket, araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmaktadır. ProMinent ayrıca, Heidelberg dahil dünya çapında toplam on iki üretim tesisinde yüksek bir üretim derinliğine sahiptir. Bu müşterilerimiz için optimum düzeyde kalite temin eder ve bizi tedarikçi piyasasından bağımsız kılar.

Hedefimiz

İyice düşünülmüş çözümlere bağlı modüler ProMinent portföyü, birbirinden farklı sektörlerden müşterilerimize ilgili üretim süreçlerinde her zaman ve her yerde üst düzey güvenlik ve verimlilik sağlar.
Müşteriye yakınlık bizim için, müşterinin bireysel talepleri için birlikte uygun bir çözüm bulmak demektir. Bütün dünyada verilen kapsamlı servisin olduğu gibi kişisel uygulama danışmanlığı ve sorunsuz bir proje uygulaması da hizmetlerimizin bir parçasıdır.

Hizmetimiz

Dozlama tekniği ve su hazırlığında çevre dostu, sürdürülebilir ve ekonomik çözümleri bilinçli bir şekilde, tutku ve angajman ile destekliyoruz.
100’ü aşkın ülkede yaklaşık 2.600 çalışan kendi satış, üretim ve servis şirketlerinde müşterilerimize her gün, her bir ürün için hızlı ve güvenilir bir servis sağlamayı çalışıyor. Çünkü ProMinent şirket grubunun dünya piyasasındaki lider konumu bizi hep yeni yüksek performanslar için teşvik eder ve aynı zamanda sorumluluk bilinci ile düşünüp hareket etmemizi gerektirir.

ProMinent harekette

Misyon bildirisi

“ProMinent su hazırlığı için güvenilir çözüm ortağı ve sıvı dozlama tekniği ile ilgili tüm alanlarda bileşen ve sistem üreticisidir. Yenilikçi ürünlerimiz, servis hizmetlerimiz ve sektöre özel çözümlerimiz ile müşterilerimizde daha fazla verimlilik ve güvenlik için çalışıyoruz, hem de dünya çapında.”

Hedefimiz
Müşterilerimizde daha fazla verimlilik ve güvenlik

Piyasamız
Su hazırlığı ve sıvı dozlama tekniği ile ilgili tüm alanlar, dünya çapında

Hizmet teklifimiz
Bileşenler, sistemler, servis hizmetlerimiz ve branşa özel çözümler

Değerlerimiz

  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik tutkusu
  • Çözüm odaklılığı
  • Küresellik

Bizimle iletişime geçin

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980  İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Diğer konular

Haber ve etkinlikler