Arama önerileri

Basel’de rahatça havuz başına uzanılır

Basel’deki “Rheinschwimmen” yüzme etkinliği yıllardır popülerdir ancak yine de herkese göre değildir. Kendinize ait yüzme havuzunuzda ise, DULCODOS® Pool kompakt dozlama sistemiyle hızlı ve ekonomik bir şekilde kusursuz su üretilebilir.

Yeni yapım projesi bahçe yüzme havuzu

İsviçre, Almanya ve Fransa’nın kesiştiği noktada, Ren nehrinin her iki tarafında İsviçre’nin en büyük üçüncü şehri, hayat dolu Basel yer alır. Bu şehirde İsviçre can kurtarma organizasonu tarafından yılda bir kez Ren nehrinde yüzme etkinliği düzenlenir. Düzenli denetim sayesinde nehrin su kalitesi artık iyi olarak nitelendirilse bile bazı İsviçreliler yine de şahsi yüzme havuzunu tercih eder.

Basel çevresinde oturan bir vatandaş da bahçesinin yeniden düzenlenmesine karar verdi. Planlamayı ve kurulumu, arabayla Basel şehir merkezinden yaklaşık 20 dakika uzaklığındaki Biel-Bingen merkezli, yüzme havuzu yapımında ve tekniğinde uzman şirket Delta Pool üstlenmiştir. Baba Rolf ve oğlu Guy Kleiber, 20 yılı aşkın süredir şahsi yüzme havuzları ve Wellness tesisleri planlar, kurar, restore eder ve bakımını yapar. Daima şu ilkeye göre: Konseptin tamamı, yüzme havuzunun boyutundan bağımsız olarak doğru olmalıdır.

Temel veriler

  • Mevcut bahçe alanında 9,0 x 3,5 m boyutunda şahsi yüzme havuzunun yeni yapımı
  • Güvenli dezenfeksiyona yönelik DULCODOS® Pool Comfort komple çözümü
  • Hızlı proje uygulaması ve hızlı kurulum

Küçükler için ekonomik teknik

ProMinent’in özel olarak şahsi ve halka açık yüzme havuzlarında kolay ve hızlı kullanımı için tasarladığı DULCODOS® Pool ürün serisinden tam otomatik dozlama sistemi, bu ihtiyaç için ideal çözümdür. Rolf Kleiber, dört farklı modeli bulunan bu ön montajlı komple çözümlere hayran kaldı. Bunların birkaç tanesini başarıyla kurdu ve Basel çevresinden gelen müşterisiyle birlikte mevcut bir yüzme havuzu tesisini sorunsuz bir şekilde ziyaret edebildi.

Daha sonra bahçe alanına kurulacak 9,0 x 3,5 m boyutundaki yeni yüzme havuzunun planlamasına başlandı. İşletime alınana kadar projenin tamamı 2016 yılında üç ay içerisinde tamamlanabildi, yüzme havuzun yapımı ise yaklaşık bir buçuk ay sürdü. Delta Pool, kuruluma hazır DULCODOS® Pool Comfort ölçü, ayar ve dozlama sistemini de pıhtılaştırma maddelerinin dozlanmasına yönelik DULCO®flex DF4a hortum pompası ile birlikte anında kurmuştu.

Kristal berraklığında su, rahat kumanda

Modern iki kanal regülatörü DULCOMETER® diaLog DACa , ph değeri ve klor gibi yasal olarak öngörülen hijyen parametrelerine sürekli uyulması için tam otomatik olarak denetler. DULCODOS® Pool Comfort , dezenfektanı hassas bir şekilde dozlar ve minimum kimyasal kullanımı ile mükemmel bir su kalitesi temin eder. Tesis, internete bağlıdır ve İsviçre’li müşteri için yüzme havuzunun uzaktan denetimini bilgisayardan rahatça mümkün kılar.

Kurulan dozlama sistemi DULCODOS® Pool Comfort , küçük havuzlardaki su hazırlığının da halka açık yüzme havuzlarında olduğu kadar etkili ve güvenilir olabileceğini gösterir. Ayrıca böyle bir komple çözümün ekonomik ve çevre dostu bir şekilde çalıştığını gösterir.

  • Şahsi yüzme havuzunda ekonomik su hazırlığı için DULCODOS® Pool Comfort
  • Dezenfeksiyon ve pıhtılaştırma maddelerinin hassas dozlaması sayesinde optimum su kalitesi
  • Güvenli işletim ve internet bağlantısı yoluyla bilgisayarda rahat denetim

Kullanılan ürünler - Basel’de rahatça havuz başına uzanılır

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol