Arama önerileri

Kendi havuzunda daha güzel yüzme deneyimi

Kendinize ait yüzme havuzunun hayali bugünlerde basitçe ve ekonomik olarak gerçekleştirilebilir. Tabloyu andıran Lörrach’ta şahsi bir yüzme havuzunda DULCODOS® Pool Comfort dozlama sistemi, kristal berraklıkta suda yüzme deneyimi sağlar.

Yaz, güneş, yüzme havuzu

Yaklaşık 49.000 nüfuslu ilçe merkezi Lörrach Almanya, Fransa ve İsviçre üçgeninde bulunan popüler, kültürel ve ekonomik bir merkezdir. Yılda 1.700 saat güneş ışığına sahip bölgenin oldukça yumuşak ikliminin tadını en iyisi kendi yüzme havuzunuzda çıkarabilirsiniz. Lörrachlı bir iş adamı, eğimli arsasında yeni bir evin yanı sıra yüzme havuzu da planladığında tam da bunu düşünmüştü. Daha önce küçük bir yüzme havuzunun işletiminde deneyim edinmişti. Şimdi ise sağlam bir yapıya ve modern tekniğe sahip yüksek kaliteli bir yüzme havuzu, boş zaman faaliyetlerine zenginlik katacak, tabii ki makul bir fiyat performans oranına sahip olacak bir şekilde.

Temel veriler

  • Eğimli arsada bulunan 3,8 x 14,5 m boyutunda şahsi yüzme havuzu
  • Tam otomatik su hazırlığına yönelik kullanımı kolay dozlama sistemi
  • İyi fiyat performans oranına sahip ekonomik işletim

Yerel uzmanlıkla iş birliği

İş adamı, planı hayata geçirmek için yetkin ortak olarak komşu şehir Weil am Rhein’den gelen usta işletme Süd-West-Pool GdbR’yi seçmişti. Aile şirketi şahsi kapalı ve açık yüzme havuzlarının yapımı, restorasyonu ve bakımı konusunda on yıllardır uzmandır.

Yeni havuz ilkbahar 2015’te 3,8 x 14,5 m boyutunda kurulmuştur. Fayanslarla döşenmiş beton kalıp, görsel açıdan hoş, üstten taşmalı bir havuz olarak tasarlanmıştır. Eğim ise sorun oluşturmadı. Süd-West-Pool GdbR, su hazırlığı için ProMinent’in önceden monte edilmiş dozlama sistemini DULCODOS® Pool Comfort ’u tavsiye etmiştir. İki kanal regülatörü DULCOMETER® diaLog DACa ’dan, iki hortum pompası DULCO®flex DF2a ’dan ve işletme kimyasalları için gerekli sensör ve haznelerden meydana gelir. Yüzme havuzu filtresinin etkenliği ayriyeten pıhtılaştıma maddesi için entegre dozlama birimi ile geliştirilir.

İsteğe uygun konfor ve verimlilik

DULCODOS® Pool Comfort ’un montajı çok kolaydı ve sadece bir gün sürdü. Sistemin tamamı, ph değeri ve klor gibi yasal olarak öngörülen hijyen parametrelerine sürekli uyulması için tam otomatik olarak denetler. Hassas bir şekilde dozlar ve böylece minimum kimyasal kullanımı ile mükemmel bir su kalitesi temin eder. Ayrıca sorunsuz işletimin dokümantasyonu için tüm su parametreleri bir SD hafıza kartına kaydedilir.

Lörrach’taki memnun müşteri, bahçesinde bulunan kendi havuzun hayalini gerçekleştirdi. Güzel Lörrach manzarası eşliğinde kristal berraklığındaki suda dinlenebilir ve tam otomatik su hazırlığı sistemine gönül rahatlığıyla güvenebilir.

  • Şahsi yüzme havuzunda ekonomik su hazırlığı için DULCODOS® Pool Comfort
  • Minimum kimyasal kullanımı ile güvenli ve güvenilir işletim
  • Denetim ve ayarlama sayesinde optimum su kalitesi

Kullanılan ürünler - Kendi havuzunda daha güzel yüzme deneyimi

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol