Arama önerileri

Mükemmel doğa ve Wellness

Nefes kesici bir doğa manzarası eşliğinde dinlenmek isteyenler Stubaital’da bulunan Jagdhof otelinde aradığından daha fazlasını bulur. Modern üst düzey teknoloji, enfes ve birden fazla ödüle layık görülmüş Spa alanında havuz tesislerinin optimum işletimini sağlar.

Birinci sınıf Wellness

Innsbruck yakınlarındaki Neustift’te bulunan beş yıldızlı Relais & Châteaux SPA oteli Jagdhof, etkileyici Tirol dağlarının tam ortasındadır. 70 geniş odada üstün yaşam konforu, iki güneşlenme terası ve büyük bir doğa bahçesi özel dinlenme teklifinin dış çerçevesini oluşturur. Otel konukları ayrıca gurme mutfağından ve seçkin şarap mahzeninden gelen lezzetler ile şımartılır.

Otel Jagdhof’un en büyük özelliği ise iki alanda yer alan 3.000 metrekare boyutundaki kapsamlı Spa alanıdır. Spa, canlılık dünyasında 20 farklı birimi ve bütüncül tedavileriyle bireysel yenilenmeye yönelik sıra dışı imkanlar sunar.

Dışarıdaki yüzme havuzu ve jakuzi sene boyunca ısıtılır. İçeride ise diğer havuzlar ve hatta su altı müzikli bir gençlik çeşmesi bulunur. 2010 yılının sonunda Wellness alanının modernizasyonu gerçekleştirilmiştir. Bu anlamda sürekli mükemmel su kalitesinin teminatı ve çok sayıdaki tesislerin merkezi kumandası ve denetimi odak noktasındaydı.

Temel veriler

  • Çok sayıda Spa biriminin ve havuzun dahil olduğu Wellness alanının modernizasyonu
  • Merkezi denetim ve aynı zamanda birden fazla su devrinin tüm parametrelerinin kumandasına odaklanma
  • Kapsamlı servis teklifi sunan güvenilir teknoloji ortağı arayışı

Kablo salatası yerine CAN veri yolu

Modernizasyondan önce yüzme havuzların ve Spa alanındaki jakuzilerin her biri, klor dozlaması ve ph değerinin ayarı için ayrı regülatörlerle donatılmıştır. Verimli ve tüm dünyada birçok yerde kullanılan ölçü ve ayar cihazı DULCOMARIN® II ’nin CAN veri yolu teknolojisi sayesinde kurulum sadece bir veri yolu kablosuna indirilebildi. Çünkü örneğin sensörler gibi tüm bağlı ProMinent bileşenleri merkez birim tarafından otomatik olarak tanınır. Otel Jagdhof’ta 100 metre uzunluğa sahip bu tek veri yolu bağlantısı ile 15 CAN modüllerin tümü birbirine bağlanmıştır. Bu, normalde epey uğraş gerektiren kablo bağlantılarından kurtardı ve böylece çok zaman ve masraf tasarrufu sağladı; bu özellikle otelcilikte önemli bir avantajdır.

Ağ kurulumu sayesinde konfor

Dört havuzun tümüne ait uygun pH değeri, sıcaklık ve klor parametrelerinin verileri şimdi merkez birime aktarılır ve onun tarafından denetlenir. DULCOMARIN® II ile yüzme havuzlarında her biri 10 ölçüm parametresine sahip en fazla 16 alt sistem ayarlanabilir. Güncel ve eski ölçü verilerinin görselleştirmesine doğrudan regülatörde olanak veren ve ekran yazıcısına sahip entegre veri kaydedicisi, Tirol’daki üst düzey otelin sorumluları tarafından çok seviliyor. Ölçüm parametrelerinin kısa sürede uyarlanmasını ve değerlendirilmesini önemli derecede kolaylaştırır. Kurulan ProMinent tekniği, Spa alanındaki sorunsuz işletimi arka planda mütevazı bir biçimde temin eder. Avusturya’daki Stubaital’da bulunan Jagdhof oteli daima en üstün sınıf niteliğini korur: Konuklarına taviz vermeksizin kalite ve benzersizlik sunar.

  • DULCOMARIN® II ölçü ve ayar birimi ile 15 CAN modülün bağlantısı
  • Tek bir veri yolu kablosu sayesinde kolay kurulum ve az uğraş
  • LAN arayüzü üzerinden rahat bilgisayar ve internet bağlantısı
  • ProMinent’in kapsamlı yerel servisi

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Bu sektör ile ilgili diğer uygulamalı örnekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol