Arama önerileri

Cezbedici Tayland; Rüya adasında tatil

Tayland’ın şahsi bir adasında nefes kesici deniz manzarası, ayrıcalığın verdiği üstün zevk ve A’dan Z’ye kadar lüks, bir tek içme suyu eksik. Ancak çözümü ProMinent’te mevcut: Deniz suyu arıtımına yönelik güvenilir bir tesis.

Özel ve gösterişli

Lüks oteller konusunda uzman, Dubai kökenli uluslararası Jumeirah Group şirketi, örneğin Dubai’nin simgesi ve dünyanın en yüksek oteli Burj al Arab gibi muhteşem, en üstün yapıtlarla sürekli emsal oluşturur.

Birkaç yıl önce bu alanda tecrübeli Asyalı TGR Development Co. Ltd. şirketini Tayland’da şahsi bir adada bulunan çok özel, lüks bir tatil yerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi ile görevlendirmişti.

Jumeirah Phuket Private Island Resort, tropikal bahçelerin tam ortasında bulunan çok sayıda denize sıfır villa ile birçok restoran sunar ve birinci sınıf bir spa, işin sırrını bilenlerin tavsiyesidir. Adaya helikopter veya tekneyle ulaşılır. Tatil yerinin 100 demir yerine sahip kendi yat limanı bulunur ve büyük yatlara de elbette yer mevcuttur. Phuket adasının kuzeybatısında sadece beş yüz metre uzaklıkta muhteşem konuma rağmen planlayıcı şirketi büyük bir zorluk bekliyordu: Konuklara ve personellere kusursuz içme suyu tedariki.

Sadece en iyisi

İnşaat şirketin, su hazırlığı sisteminin hayata geçirilmesinde ProMinent Fluid Controls Thailand Co. Ltd. şirketini tercih etmesinin birçok nedeni vardır: Tayland piyasasında uzun yıllara dayanan tecrübe ve mükemmel referanslar, birinci sınıf ürün kalitesi ve kusursuz müşteri hizmeti.

2011 yılında açılan Jumeirah Phuket Private Island Resort’te deniz suyu arıtımı için SW tipi bir Dulcosmose® ters osmoz tesisi kullanılır. Membran filtrasyon prensibine göre çalışır, günlük 500 m³ içme suyu kapasitesi mevcuttur ve tuzu en az yüzde 99 oranında arındırmasıyla olağanüstü bir sonuç elde eder. Teslim edilen komple sisteme dezenfeksiyona, pıhtılaştırmaya, kimyasal işleme ve pH değerinin ayarına yönelik diğer dozlama sistemleri de dahildir. DULCOTEST® sensörleri, kendini kanıtlamış ProMinent ölçü ve ayar tekniği ile birlikte tüm işlem parametrelerin denetimini ve kontrolünü gerçekleştirir.

Bağımsız ve güvenli içme suyu tedariki

ProMinent’in son derece modern su hazırlığı sistemi, öncelikli olarak varlıklı konukların bu güzel şahsi adanın sunduğu lüks imkanlardan keyif almasını temin eder. Çünkü istenilen içme suyunu yeterli miktarda ve en iyi kalitede tedarik eder. Tam otomatik sistemin kullanımı kolaydır ve oldukça hassas çalışır. Ancak ekonomiklik burada bile önemli bir argüman oluşturur: Lüks tatil yeri şebeke suyundan tamamen bağımsızdır ve önemli ölçüde tasarruf sağlar çünkü içme suyunun adaya masraflı ve zahmetli bir şekilde taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanılan ürünler - Cezbedici Tayland; Rüya adasında tatil

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Bu sektör ile ilgili diğer uygulamalı örnekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol