Arama önerileri

Eviniz ve havuzunuz için modern kumanda teknolojisi

“İnsanın evi gibisi yok” ifadesine sadık kalan İsviçreli bir çift, evlerinin inşasını planlarken bahçelerindeki havuzu da planlarına dahil etti. Planlarındaki en hoş unsur ise: Havuz kumanda sistemi DULCOMARIN® II, evin kumanda sistemiyle bağlantılı ve tablet üzerinden kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

Eğim mi var? Peki ya bağlantı? Her şey halledilir!

Uçakla saatlerce uçtuktan sonra tanımadığınız insanlarla kalabalık otel havuzuna girmek yerine kendi evinizde rahatlamayı tercih etmez misiniz? Bunu tercih eden İsviçreli bir çift, yeni evlerini planlarken bu tercihlerini de hayata geçirdi: Evlerinin modern görünümüyle uyumlu, havuzlu, güzel bir bahçe tasarladılar. Teknik bileşenlerin, göze batmayacak bir şekilde ortama entegre edilebilmesi, ayrıca da kolay ve merkezi bir şekilde kullanılabilmeleri planlarının önemli bir parçasıydı. Mimarlar, havuzun inşasıyla görevlendirilen firma ve ev sahipleri birlikte işe koyuldular. İşin zorlu kısmı, evin inşa edileceği yerin, Zürih’in yüksek tepelerinde bulunuyor olmasıydı. Bu nedenle, önce eğim stabilizasyonu sağlandı ve peyzaj düzenlemesi yapıldı. Bu işlemlerin ardından zarif, paslanmaz çelik havuz yerleştirildi.

Önemli veriler

  • Eğimli özel araziye paslanmaz çelik havuzun (9,80 x 3,60 x 1,50 m) yerleştirilmesi
  • Havuz kumanda sisteminin ev kumanda sistemiyle bağlantısının kurulması
  • Suyla ilgili ilginç uygulamaların tablet üzerinden merkezi bir şekilde kumanda edilmesi, su kalitesinin tablet üzerinden ayarlanması

Temiz havuz suyu için en yeni teknoloji

Monte edilen, 9,80 x 3,60 x 1,50 metre ölçülerindeki paslanmaz çelik havuz, standart polyester havuzlara karşı zarif bir alternatif. Havuz, vinç ile tek parça halinde havuz çukuruna yerleştirildi. 2017 yazında Wetzikon’lu ünlü Woodtli Schwimmbadtechnik GmbH firması 14 gün içinde, havuz suyunun hazırlanması ve dezenfeksiyonu için gerekli olan bileşenleri kurdu. Woodtli firması uzmanları, ölçüm ve ayar tekniği konusunda yıllardır ProMinent Dosiertechnik AG’nin cihazlarına güveniyor. Bu uygulamada, entegre DULCOMARIN® II ölçüm ve ayar cihazına, dezenfeksiyon maddesinin hassas bir şekilde dozlanmasını sağlayan DULCO®flex DF2a hortum pompasına ve su analizini mümkün kılan kompakt DULCOMETER® cihazına sahip, montajı hazır DULCODOS® Pool dozlama sistemi kullanıldı. Tüm bileşenler CAN-Bus üzerinden birbiriyle bağlantılı. Ayrıca DULCOMARIN® II ek olarak da evin kumanda sistemiyle bağlantılı.

Evdeki mükemmel rahatlık

Ev sahipleri sonuçtan son derece memnun: Su hazırlığı bileşenleri ayrı bir tesis odasında bulunuyor, hiçbir yerde kablo görünmüyor ve tüm işletim durumları tablet üzerinde anlaşılır bir şekilde gösteriliyor. Karşı akım sistemi, aydınlatma, hava jetli oturma yeri, havuzun üstünün kapanması, ayrıca da havuz suyuyla ilgili tüm hijyen parametreleri merkezi olarak denetleniyor ve kontrol ediliyor. Ölçüm ve ayar cihazı DULCOMARIN® II’nin EcoMode’u ve kullanım zamanları dışında otomatik olarak düşürülen sirkülasyon performansı sayesinde enerji tasarrufu sağlanıyor ve işletim maliyeti düşürülüyor. Sonuç olarak, hem mali açıdan hem de çevre açısından ikna edici bir çözüm, estetik açıdan hoş ve teknolojik açıdan son derece modern. Özel havuzunuzda rahatlayın ve sağlıklı kalın. İsviçreliler bu işi iyi biliyor!

  • Paslanmaz çelik havuzun evin stiline uyumlu bir şekilde entegrasyonu
  • Havuz suyunun güvenilir bir şekilde hazırlanması ve dezenfeksiyonu
  • Tüm bileşenlerin ayrı bir tesis odasında bulunması
  • Suyla ilgili ilginç uygulamaların evin kumanda sistemi ve app bağlantıları üzerinden rahat ve merkezi bir şekilde kumanda edilmesi
  • Hijyen parametrelerinin tablet üzerinden anlaşılır bir şekilde gösterilmesi ve kolayca kontrol edilebilmesi
  • Akıllı ölçüm ve ayar cihazı DULCOMARIN® II sayesinde enerji tasarrufu

Kullanılan ürünler - Eviniz ve havuzunuz için modern kumanda teknolojisi

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol