Arama önerileri

ProMinent Anpfiff ins Leben e.V.’yi destekliyor

“Biz yapmazsak, kim yapacak?” Ren-Neckar metropol bölgesinde bulunan lider şirketler Anpfiff ins Leben e.V. ile birlikte bu slogan altında Almanya çapında benzeri bulunmayan “Aufstiegshelfer-Initiative”yi (destek girişimi) başlatmıştır.

Anpfiff ins Leben e.V., Ren-Neckar metropol bölgesindeki genç sporcuların kişisel ve mesleki gelecekleri için en iyi şartlardan yararlanmalarını sağlamayı kendine görev edinmiştir. Şu an 3.200’den fazla çocuk, sporun yanı sıra okulda, mesleki ve kişisel hayatlarında desteklendiği bütüncül programa kayıtlıdır.

Meslek konusunda “Aufstiegshelfer-Initiative” devreye girer
“Aufstiegshelfer-Initiative”’nin hedefi, daha mesleki oryantasyon sürecinde somut teklifler sunmak ve şirketlerin iç yüzünü göstermektir. Böylece gençlerin okuldan meslek hayatına geçişinin kolaylaştırılması, onlara cesaret verilmesi ve öz inisiyatiflerinin güçlendirilmesi hedeflenir.

ProMinent Deutschland GmbH’nın Genel Müdürü Ralf Kiermaier “Aufstiegshelfer-Initiative” çerçevesinde FC-Astoria Walldorf’ta oynayan genç futbolcu Maximilian Kern’i meslek hayatına girişinde desteklemektedir.

Ralf Kiermaier, Nisan 2014’ün sonunda Maximilian Kern’i Heidelberg-Wieblingen bölgesinde bulunan ProMinent’te karşıladı ve ona şahsen işletmeyi gezdirdi. Maximilian’ın 2014 yılının sonbaharında ProMinent’te staj yapması öngörülüyor çünkü bu da “Aufstiegshelfer-Initiative” konseptinin bir parçasıdır. Ralf Kiermaier bundan sonra onun rehberi ve irtibat kişisi olacaktır.

“”Anpfiff ins Leben”’in sunduğu destek güzel bir karışımdır. Bunu, öğrencim Maxi’yi spor sahasında ziyaret ettiğim zaman da görebiliyorum! Orada zafer için özveri ve istek, aynı zamanda adalet ve saygı da görülür. Buraya destek vermeyi tüm şirketlere kesinlikle tavsiye ederim” diye ifadede bulunuyor Ralf Kiefermaier “Aufstiegshelfer-Initiative” ile ilgili olarak.

“Aufstiegshelfer-Initiative” ile ilgili tüm bilgileri şu sayfadan edinebilirsiniz: anpfiff-ins-leben.de !

Diğer destekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol