Arama önerileri

Brezilya’da başarılı bira üretimi

Brezilya’nın kuzeydoğusunda bulunan iki yeni bira fabrikası 2014 yılı itibariyle, dünya şampiyonlarının memleketinden gelen son derece modern teknik ile donatılıp işletilmektedir. Krones AG, kimyasallara yönelik ProMinent depolama ve dozlama tekniğinin dahil olduğu iki komple tesisi teslim etmiştir.

Rekor kapasite

Salvador da Bahia ve Recife şehirlerinin yakınında Brezilya'nın en büyük ikinci bira üreticisine bağlı iki modern bira fabrikası 2014 yılın ortasından beri sevilen arpa içeceğini üretmektedir, her biri altı milyon hektolitre gibi etkili bir kapasiteye sahiptir. İki anahtar teslim komple tesis, gelişmemiş bölgedeki yeni inşaat projesi için bira tesisinden doluma kadar Neutraubling kökenli Krones AG tarafından teslim edilmiş ve kurulmuştur. Krones AG ve Brezilyalı üretici, birlikte gerçekleştirilen çok sayıda proje nedeniyle depolama ve dozlama tekniğinde gerekli kimyasallar için güvenilir ortak olarak ProMinent’i tercih etmiştir.

Temel veriler

  • Brezilya’da yeni inşaat projesinin hayata geçirilmesi
  • İki komple bira tesisi ile 12 milyon hektolitre bira üretimi
  • Kimyasalların dozlanmasına yönelik komple tekniğin teslimatı

En yüksek kalite standartlarını karşılayan dozlama tekniği

Komple dozlama tekniği, Alagoinhas ve Itapisuma tesislerinde bulunan ve yapıları aynı olan bira fabrikalarında kısa süre içerisinde ProMinent uzmanları tarafından kurulup ayarlanmıştı. Buna diğer bileşenlerin ve çok sayıdaki aksesuarın yanı sıra toplamda her bir tesis için örneğin dezenfektanlara yönelik dokuz dozlama istasyonu, dört işlem tankı, sodyum hidroksit ve nitrik asit için birer depolama tankı ve ayrıca mobil CIP (cleaning in place) tankı dahildir. Çeşitli dozlama işlemlerinde Sigma tipi beş motorlu membranlı dozajlama pompası ve Makro TZ tipi dört membranlı işlem dozajlama pompası kullanılır. Dozlama istasyonları, harmanlama ve mayşeleme gibi çeşitli işlem aşamalarında öncelikli olarak ürünlerin iyileştirilmesi ve tesisin CIP temizlik işlemi için kullanılır.

Küresellik kozdur

Krones ve ProMinent’in çözüm odaklı planlaması ve Brezilya’nın en büyük ikinci bira üreticisinin proje ekibi ile başarılı iş birliği anahtar teslim projenin başarısında büyük bir rol oynamıştır. ProMinent’in Brezilya şubesi tarafından sağlanan yerel destek, ortağımız Krones ve bira fabrikası için önemli bir avantaj oluşturmuştu. Heidelberg’den gelen ürünler oldukça güvenilir olsa da, olası bir arızada daima hızlı bir servisin garantisi verilir. Yerel ProMinent organizasyonu tecrübesi ve becerisi sayesinde ürünlerin hızlı ithalatında ve gümrüklenmesinde destek sağlar. Söylenecek tek bir söz kalır: Şerefe Alemanha!

  • Ürünlerin iyileştirilmesi için kimyasalların güvenilir ve hassas şekilde dozlanması
  • Üretim tesisinin güvenli CIP temizlik işlemi
  • Proje uygulamasında ve gümrük formalitelerinde yerel ProMinent şubesi tarafından yetkin destek
  • Arıza durumunda bölgede bulunan personel tarafından hızlı servis hizmeti

Kullanılan ürünler - Brezilya’da başarılı bira üretimi

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

Hüseyin Kahraman

Genel Müdür, ProMinent Dozaj Teknikleri Limited Şirketi

»Ekibim ve ben size her zaman yardımcı olabiliriz. Bize başvurabilirsiniz.«

+90 216 415-9980 
İstek gönder   

Formu kapat

Talebiniz

Kişisel bilgiler


diğer ürün +
Dosya eklentisi Maksimum dosya boyu 10 MB.
Yükle diğer dosya

Kişisel bilgiler


Lütfen bilgilerinizi kontrol edin ve tüm zorunlu alanları doldurun.
*Zorunlu alanlar

Kontrol et ve gönder


Kişisel bilgiler:
Unvan
Başlık
Soyad  
Ad  
Şirket
Müşteri numarası
E-posta adresi
Telefon numarası
Cadde/Sokak
Bina numarası
Şehir  
Ülke
İade Evet

Bir adım geri

Bu sektör ile ilgili diğer uygulamalı örnekler

ProMinent Haber Bülteni - en son haberler, tam size göre! Şimdi üye Ol